Dreamland Story
Dreamland Story Dreamland Story

Mia

Mia jest radosnym i kochanym dzieckiem, typowym słoneczkiem, którego nie sposób nie pokochać. Zawsze gotowa obdarzyć cię ciepłym uśmiechem. W towarzystwie swojego ukochanego misia, który dodaje jej odwagi, i z pomocą poduszek wędruje przez świat swoich snów, przeżywając coraz to nowe, niesamowite przygody.

Główne cechy charakteru: beztroska, zabawna, pełna życia

Dreamland Story

Różowa poduszka

Różowa poduszka jest zawsze radosna i pełna energii. Wszędzie jej pełno, a gdzie tylko się pojawi, pragnie się bawić, a że bawi się wszystkim i w każdych warunkach, często kończy się to niegroźnymi wypadkami i drobnymi gafami. Ale co tam! Ważne, żeby się wtedy szeroko uśmiechać, a każdy problem zamieni się w błahostkę. Ważne ostrzeżenie: nie pozwól aby zaczęła opowiadać ci dowcipy! Zna tysiąc i jeden sucharków, a z każdego najchętniej śmieje się sama.

Główne cechy charakteru: beztroska, zabawna, pełna życia

Dreamland Story

Zielona poduszka

Zielona poduszka to typowy włóczykij, nie usiedzi w miejscu. Jest ciekawa świata i musi wszędzie zajrzeć i wszystko poznać. Dokopie się do najgłębszych zakamarków snów, byle tylko znów przeżyć jakieś ciekawe przygody, które może potem godzinami opowiadać innym poduszkom. Wszyscy zawsze słuchają jej z uwagą i ciekawością. Kiedy kończy swoje opowieści, porywa wszystkich do tańca, który kocha z całego swojego pluszowego serduszka, a że serduszko ma wielkie, z łatwością dostrzega piękno otaczającego świata.

Główne cechy charakteru: spontaniczna, zwariowana, kochliwa

Dreamland Story

Niebieska poduszka

Niebieska poduszka to najlepszy przyjacielśpiocha – czytelnika. Najchętniej jedną połowę życia by przespała, a drugą spędziła na czytaniu wszystkiego, co wpadnie w jej pluszowe rączki. W przerwie między tymi zajęciami uwielbia spożywać ciasteczka w niewyobrażalnych ilościach. Wszyscy uważają ją za skarbnicę wiedzy i bardzo szanują. Prawdopodobnie chętnie pomoże ci z każdym problemem, jeśli oczywiście akurat nie śpi lub nie je.

Główne cechy charakteru: leniwa, mądra, przyjacielska

Dreamland Story

Czerwona poduszka

Z czerwoną poduszką radzimy ostrożnie. Na pozór pogodna i wesoła, lubi jednak płatać innym figle i robić sobie z nich głupie żarty. Uważa się za lepszą i mądrzejszą, co niestety nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sposób bycia i bezustanne docinki wobec innych nie zjednały jej wielu przyjaciół.

Główne cechy charakteru: arogancka, wredna, wyniosła

Dreamland Story

Pomarańczowa poduszka

Pomarańczowa poduszka to niezły amant, dziewczyny uwaga! Tu puści oko, tam zalotnie się uśmiechnie, ale tak naprawdę kocha tylko siebie. Bezustannie odkłacza swój pomarańczowy, pluszowy brzuszek i dba o to, aby nie stał się on zbyt miękki. Choć myśli tylko o sobie i musi być w centrum uwagi, ma jednak rozbrajającą umiejętność – śpiewa jak Sinatra, a robi to często i niezwykle uroczo.

Główne cechy charakteru: idealista, uroczy, szarmancki